poniedziałek, 1 lutego 2016

Historie z recyklingu 4

Żelazna Dziewczyna to twarda babka. Jej kostium wygląda jakby był zrobiony z metalu. Kiedy jest zła, najlepiej zejść jej z oczu. Ale to tylko pozory, pod tą twardą skorupą kryje się osoba która jest wrażliwa na piękno i krzywdę bezbronnych. Staje w obronie zwierząt, zwłaszcza tych, które same nie potrafią się bronić. Wokół nas jest mnóstwo ludzi, którzy choć nikomu nie robią krzywdy nie robią najlepszego pierwszego wrażenia. Są niemili, marudzą i narzekają, są „gruboskórni”. Czy na pewno to cała prawda o nich?
SUPERBOHATER: Żelazna Dziewczyna
SUPERMOC:  przywoływanie żywiołów
DLACZEGO JEST SUPER: pomaga zwierzętom
KIEDY JEST WESOŁA: 
śpiewa 
KIEDY JEST ZŁA:
 rzuca żelazem

Jak przygotować element stroju …..? 

Przygotuj dość spory kawałek folii. Nasz dostaliśmy od super Panów Budowlańców. Wytnij dwa koła. Pierwsze na środku folii. To wewnętrzne koło musi być na tyle duże, by można je było założyć.
Dla ułatwienia możesz położyć na folię spódnicę i odrysować wewnętrzne koło. Zewnętrzne koło to brzeg spódnicy. Odległość krawędzi obu kół to długość spódnicy. Na godzinie szóstej i dwunastej wewnętrznego koła przymocuj szelki (np. wstążkę), które będą utrzymywać spódnicę po jej założeniu.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz