środa, 18 listopada 2015

Armenian puzzle – let’s do it!

Zapraszamy na Festiwal podróżniczy "Świat to za mało" organizowany przez Stowarzyszenie Przed Siebie. Odbędzie się on w najbliższy weekend na Studziennej 6 w Gliwicach, w Centrum Organizacji Kulturalnych "Perełka". My w sobotę 21 listopada o 10.00-12.00 będziemy na nim prowadzić warsztaty.
Tym razem opowiemy o Armenii. Bardzo nas to cieszy bo dla niektórych z nas właśnie tam zaczęła się przygoda z Czujczujem.  Część śląskiej ekipy działała tam na wolontariacie, Roszek był wtedy w brzuchu a za jego zdrowie pił chyba cały Erewań...
Miło wrócić do tych czasów i dzięki temu spotkaniu teraz możemy opowiedzieć jak poukładały się dalsze losy. Armenian puzzle – let’s do it! 
Puzzle to układanka w której dopasowujemy odpowiednie elementy. Każdy z nas zaczyna od innej części, ma inny pomysł ale cel pozostaje ten sam. Z czego dla nas składają się ormiańskie puzzle? Z rozmów, zabaw,pracy, emocji, ludzi, po prostu z życia codziennego. O tym właśnie chcemy opowiedzieć. 
Wspólnie, przygotujemy opaski z ornamentem ormiańskim do tańca, odkryjemy dramy zobaczymy jak wygląda alfabet. Podzielimy się z wami historiami, odczuciami, kawałkami naszej układanki – bo człowiek podróżuje nie tylko do rzeczy ale przede wszystkim do ludzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz