wtorek, 2 czerwca 2015

Hece pod drzewem

Hej, hej!

 Ostatnio nie wypaliło, bo się pomeksykowo rozłożyliśmy.
Teraz rześcy i zdrowi chcemy Was znowu zaprosić (niestety w osłabionym składzie- Natalka i Ania wybyły już do Norwegii) gdyż...

 

Wróciliśmy i baaardzo chcemy się ze wszystkimi zobaczyć. Ze znajomymi i z tymi, którzy CzujCzujowi kibicują a póki co nie było okazji się spotkać.
Okazało się, że podczas naszych dotychczasowych podróży zebrała się całkiem pokaźna sterta rozmaitych pamiątek: biżuteria, zabawki, torebki i inne konfitury. Może macie na nie ochotę?

W niedzielę 20 czerwca będzie je sobie można będzie zerwać z drzewa a w zamian wpłacić datek na wybraną akcję:


Piotra
 
 

Misię


Dzieciaki z Nepalu

 


Nie będzie żadnej puszki, wpłacić trzeba w swoim zakresie, przelewem na konto. Ja dam tylko dane.


A wszelkie zmiany będą odnotowywane TU.


Oczywiście można też przyjść i nic nie zrywać
albo
przyjść i zerwać bez wpłacania
albo ...
Już się Was nie mogę doczekać !

6 komentarzy:

 1. Pomysły jak zawsze niebanalne i życzliwe. Serdecznie pozdrawiam. Ala

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne rzeczy robicie. Trafiłam do Was przypadkiem szukając pomysłów na piniatę i wygląda na to, że zabawę dłużej ;) ps. Skąd jest zdjęcie tego obrobionego na drutach drzewa? Bardzo mi się podoba. Ciekawa jestem jak przetrwałoby drzewo taki zabieg a włóczka jak przetrwałaby zimę? No i chyba strażaków trzeba by z wysięgnikiem zaangażować ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne rzeczy robicie. Trafiłam do Was przypadkiem szukając pomysłów na piniatę i wygląda na to, że zabawę dłużej ;) ps. Skąd jest zdjęcie tego obrobionego na drutach drzewa? Bardzo mi się podoba. Ciekawa jestem jak przetrwałoby drzewo taki zabieg a włóczka jak przetrwałaby zimę? No i chyba strażaków trzeba by z wysięgnikiem zaangażować ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne rzeczy robicie. Trafiłam do Was przypadkiem szukając pomysłów na piniatę i wygląda na to, że zabawę dłużej ;) ps. Skąd jest zdjęcie tego obrobionego na drutach drzewa? Bardzo mi się podoba. Ciekawa jestem jak przetrwałoby drzewo taki zabieg a włóczka jak przetrwałaby zimę? No i chyba strażaków trzeba by z wysięgnikiem zaangażować ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo nam miło :) Jak się udała piniata? Drzewo jest stąd http://inoholics.com/inoholics/art-twists/could-this-crazy-tree-art-be-real/ (gapa jestem, że od razu nie podałam źródła) - nie wiem niestety jak zostało zrobione ale te pytania (zwłaszcza o wpływ zimy) też mnie nurtują :)
  pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń