piątek, 7 marca 2014

konkurs fotograficzny „Emocje w kadrze”

Projekt Czujczuj zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Emocje w kadrze”. Konkurs jest częścią międzykulturowego projektu o emocjach podstawowych. Zdjęcia powinny przedstawiać jedną z emocji podstawowych (radość, złość, smutek, strach, zaskoczenie lub wstręt).

Emocje podstawowe
Zdaniem wielu psychologów, etyków i filozofów emocje są tym, co łączy wszystkich ludzi na świecie. Choć żyjemy na różnych kontynentach, mówimy w różnych językach, tworzymy różne kultury, wszyscy odczuwamy takie same emocje. Choć boimy się różnych rzeczy, złościmy na różne przeciwności losu, cieszymy z różnych wydarzeń emocje te tworzą niewidzialną nić porozumienia między wszystkimi ludźmi. Pragniemy stworzyć album, w którym pokażemy te same uczucia uchwycone w kadrze przez ludzi z różnych kultur.

Kto może wziąć udział?

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób fotografujących profesjonalnie lub amatorsko. Udział może wziąć każdy, bez względu na wiek.

Cel
Celem tej edycji konkursu jest stworzenie albumu zawierającego fotografie Polaków i Romów, dotyczące emocji podstawowych. Zdjęcia będą wykorzystane podczas naszego kwietniowego projektu w stolicy mołdawskich Romów, o którym więcej TU

Nadsyłanie prac
Nadsyłać prace można do 12 kwietnia
Prosimy o nadsyłanie zdjęć na adres:
projekt.czujczuj@gmail.com
W tytule prosimy wpisać: KONKURS oraz nazwę emocji, którą przedstawia zdjęcie.
Jedna osoba może przesłać dowolną ilość prac. Zdjęcia oceniamy pojedynczo.

Rozstrzygnięcie
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 kwietnia. Do tego terminu internauci mogą głosować na wybrane przez jury prace, które zamieszczane będą systematycznie na naszym Facebooku.

Nagrody
Na laureatów czekają nagrody książkowe o tematyce podróżniczej i psychologicznej.

Kontakt
W celu uzyskania ewentualnych dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod adresem: projekt.czujczuj@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz