niedziela, 31 marca 2013

Wspomóż naszą akcję!!!!

W ramach programu Beesfund można wesprzeć naszą akcję- cuda niewidy do zdobycia! ♥
Podczas warsztatów zbieramy prace plastyczne uczestników zajęć, ich marzenia, 
Po powrocie do Polski wydamy album z rysunkami wykonanymi przez kurdyjskie dzieci. Znajdą się w nim też ich marzenia i opis sytuacji w Syrii.  Dochód z jego sprzedaży pozwoli nam na sfinansowanie pobytu, a tym samym będziemy mieli możliwość, aby pomóc dzieciom mieszkającym w obozie.


Nagrody dla wspierających:
15 zł - album z rysunkami syryjskich dzieci w formie e-booka
50 zł - album z rysunkami syryjskich dzieci w formie papierowej
100 zł - album w formie papierowej + podziękowanie imienne na blogu i profilu facebookowym wyprawy
300 zł - album w formie papierowej + podziękowanie na blogu i profilu facebookowym wyprawy + umieszczenie nazwiska wspierającej osoby w albumie 500 zł - album w formie papierowej + podziękowanie na blogu i profilu facebookowym wyprawy + umieszczenie logotypu firmy w albumie
2000 zł - album w formie papierowej + podziękowanie na blogu i profilu facebookowym wyprawy + umieszczenie dużego logotypu firmy na 2. stronie albumu


Na co wydamy pieniądze:
Z części zebranych pieniędzy sfinansujemy wydanie albumu książkowego, zawierającego rysunki dzieci, zebrane podczas naszego pobytu w obozie, a także informacje o sytuacji w Syrii oraz krótką relację z naszych działań. W albumie znajdą się również nazwiska osób i logotypy firm wspierających nasz projekt. Reszta z potrzebnych nam 12 340 zł zostanie przeznaczona na opłacenie noclegów i wyżywienia dla naszej piątki, a także na zakup materiałów, których potrzebujemy do realizacji zajęć (kredki, farby, klej, filmy do otworkowych aparatów fotograficznych). Na szczęście w pobliżu obozu jest niedrogi hostel, w którym się zatrzymaliśmy. Koszt dziennego utrzymania jednej osoby w Kurdystanie, łącznie z materiałami, wynosi ok. 50 zł. Łatwo więc obliczyć, że zakup każdego albumu pozwoli jednemu z nas zostać o jeden dzień dłużej w obozie.


Prace które zebraliśmy do tej pory nie powstałyby gdyby nie wsparcie stowarzyszenia Szkoły dla Pokoju, które już wielokrotnie zasilało i zasila materiałami nasze projekty.

Dziękujemy !!! 


o szczegółach tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz