niedziela, 24 lutego 2013

Newroz w Warszawie - oddam królestwo za wolontariuszy!

Kochani!!!

jak być może pamiętacie, w marcu Czujczuj wybywa do Kurdystanu. Będziemy robić warsztaty w ośrodku dla uchodźców nieopodal Duhok. Mamy już fantastycznych wolontariuszy, którzy nam pomogą na miejscu.

Teraz bardzo potrzeba osób, które wesprą nasze warsztaty, podczas jednorazowej imprezy 21 marca. Odbywa się wówczas Newroz, perski Nowy Rok a zarazem przegnanie zimy. 


Chcemy zrobić w Warszawie huczne obchody tego święta i przy okazji zbierać pieniądze, za które kupimy materiały na warsztaty w Kurdystanie. Tyle tylko, że my sami będziemy fizycznie wtedy w ośrodku tańczyć Czikuczakę z setką małych uchodźców. Na szczęście mamy w Warszawie cudownych przyjaciół, którzy wzięli moc działań organizacyjnych na siebie. Nie mniej potrzeba nam wolontariuszy!!! Wspomożecie w ten sposób kurdyjskie dziatki, weźmiecie udział w fajnej akcji a my będziemy Wam wdzięczni na wieki. Po powrocie z Kurdystanu zapraszam wszystkich wolontariuszy na pokaz slajdów (byście zobaczyli komu pomagaliście) i na kurdyjskie co nieco (co byście mieli też coś dla ciała). 
Zgłaszajcie się licznie, wszelkie ręce do pracy się przydadzą:

projekt.czujczuj@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz